Serdecznie zapraszamy do udziału w XVI Forum Producentów Rzepaku i Roślin Białkowych organizowanym przez KZPRiRB pod hasłem „Czy biopreparaty będą szansą dla uprawy rzepaku?”. Forum odbędzie się w dniu 19 stycznia 2024 r. podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich, w pawilonie WTC, sala 108 (poziom 1), Poznań.

Krajowe Zrzeszenie Producentów Rzepaku i Roślin Białkowych we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Producentów Oleju organizuje szesnastą edycję Forum Producentów Rzepaku i Roślin Białkowych, które poświęcone zostanie tematyce biopreparatów w produkcji rzepaku w Polsce i ma posłużyć jako platforma wymiany opinii, spostrzeżeń i doświadczeń, jak również stanowić merytoryczne spotkanie z autorytetami branży rolniczej obejmujące swym zakresem naukę, przemysł i biznes.

XVI FORUM PRODUCENTÓW RZEPAKU I ROŚLIN BIAŁKOWYCH

Czy biopreparaty będą szansą dla uprawy rzepaku?

09.01.2024 r. Polagra Premiery, Poznań

Międzynarodowe Targi Poznańskie, Pawilon WTC, Sala 108 (poziom 1)

Godz. 11.30 – 14.00

 

10.30-11.30                Rejestracja gości

11.30-11.45                Uroczyste otwarcie XVI Forum Producentów Rzepaku i Roślin Białkowych:

Juliusz Młodecki, Prezes KZPRiRB

Adam Stępień, Dyrektor Generalny PSPO

11.45-12.00                Przyszłość biopreparatów w uprawie rzepaku – prof. dr hab. Danuta Sosnowska – IOR-PIB

12.00-12.15                Ochrona roślin – stan obecny i perspektywy rozwoju – Izabela Wawerek – Syngenta Polska Sp. z o.o.

12.15-12.30                Biologizacja dziś i jutro. Kształtowanie przyszłości rolnictwa wg Corteva Biologicals. – Tomasz Kopiec – Corteva Agriscience

12.30-13.30                Dyskusja panelowa:

                                     – moderator Mateusz Stankiewicz, Członek Zarządu KZPRiRB

  • Małgorzata Flaszka – Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi

  • Prof. dr hab. Danuta Sosnowska – Instytut Ochrony Roślin – Państwowy Instytut Badawczy

  • Małgorzata Pytel – BIO-GEN

  • Adam Stępień – Polskie Stowarzyszenie Producentów Oleju

13.30-14.00                Lunch

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Aby otrzymać bezpłatny bilet VIP umożliwiający wielokrotne wejście na Targi oraz Forum, a także wjazd na teren targów należy wysłać e-mail na adres: biuro@kzprirb.pl, w temacie wiadomości wpisać VIP. Następnie przy użyciu otrzymanego kodu wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się pod linkiem: Bilet Forum i Targi 19.01.2024

Zapraszamy także do udziału w Międzynarodowych Targach Rolniczych Polagra-Premiery w dniach 19-21 stycznia 2024 r.
Targi to niezwykle ważne wydarzenie dla branży rolniczej nie tylko w Polsce, ale też w Europie Środkowo-Wschodniej. Fundamentem targów jest szeroki zakres tematyczny skierowany do fachowej publiczności oraz wysoki poziom merytoryczny wszystkich wydarzeń towarzyszących współtworzonych z przedstawicielami gospodarki oraz związkami branżowymi.