8 Europejski Kongres Menadżerów Agrobiznesu
Dokąd zmierza polskie rolnictwo? Jaka jest jego przyszłość? Odpowiedź na to i na szereg innych pytań będzie można uzyskać j 16 listopada 2022 roku. Tego dnia odbędzie się Europejski Kongres Menadżerów Agrobiznesu w Bydgoskim Centrum TargowoWystawienniczym. To spotkanie będzie poświęcone rolnictwu jego biologizacji i mechanizacji. Na takie wydarzenia warto czekać!

Inicjatywa, która zrzesza rolników, naukowców, polityków i firmy na wyciągnięcie ręki
. Każdy, dla kogo przyszłość polskiego rolnictwa jest ważna, powinien zainteresować się tym spotkaniem. W końcu wyzwania, przed jakimi staje polski sektor agrobiznesu, są niezwykłe. Kongres będzie poświęcony temu, co najważniejsze. Tegoroczne debaty będą oscylować wokół opłacalności produkcji rolnej, innowacji przyjaznych środowisku, wspólnej polityki rolnej, oraz współpracy międzynarodowej.
Tym razem wydarzenie będzie miało charakter hybrydowy. Uczestnicy będą mogli w nim uczestniczyć zarówno stacjonarnie, jak i online. Ci, którzy chcą wiedzieć, jak polskie i europejskie rolnictwo będzie wyglądać w przyszłości, z łatwością w dowolnej formie mogą wziąć udział w dyskusjach.

Moderowane dyskusje
Europejski Kongres Menadżerów Agrobiznesu nie istnieje bez dialogu. Rozmowy toczyć będą ludzie nauki, biznesu i polityki. W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele światowych marek: BAYER, GENERALI, KUHN, BNP PARIBAS, ING BANK ŚLĄSKI.


Dyskusje będą moderowane w nowoczesny sposób. Wszystko po to, by ułatwić uczestnictwo w tak ważnych rozmowach. Eksperci, którzy się pojawią, to wizjonerzy, przedstawiciele gospodarki i autorytety w branży.

W ramach wydarzenia zostaną poruszone kwestie dotyczące bezpieczeństwa żywnościowego i energetycznego w całym sektorze rolnospożywczym. Nie zabraknie tematów dotyczących Wspólnej Polityki Rolnej. Kolejna edycja kongresu udowadnia, że przyjazny dialog z merytorycznym zacięciem jest możliwy.


Największy kongres poświęcony towarowemu rolnictwu w Polsce

Podczas 5 paneli dyskusyjnych zostaną omówione najistotniejsze kwestie dotyczące polskiego rolnictwa. Każdy z poruszanych na kongresie tematów będzie dawał szansę na dogłębne rozeznanie się w sytuacji. Nowoczesna formuła, wybitni specjaliści i ważkie rozmowy to fundament tego wydarzenia.

16 listopada 2022 roku dojdzie do niezwykle ważnego wydarzenia. Możesz jeszcze dołączyć. Jeśli chcesz mieć wpływ na przyszłość polskiego rolnictwa, weź udział w konferencji. Dołącz w dowolnej formie i koniecznie wpisz tę datę do swojego kalendarza!
Europejski Kongres Menadżerów Agrobiznesu to jedyne takie spotkanie w Polsce.

 

Więcej szczegółów: 8EKMA_zaproszenie_A4_digital